Reklam

Eski Başkan Türsen'den o isme sert tepki!

Karşıyaka’da geçen hafta çok konuşulan, CHP’li Meclis Üyesi Cemil Yüm’ün takkeli ve sakallı kişilerle çekilmiş fotoğrafları üzerine, fotoğrafları yaymakla suçladığı Karşıyaka Eski Belediye Başkanı Türsen, “C.Y aslını inkar edip, dostları ile resimlerini bile silebilen bir seçim fırsatçısıdır” dedi.

 Eski Başkan Türsen'den o isme sert  tepki!
01 Ağustos 2020 - 15:36 - Güncelleme: 01 Ağustos 2020 - 15:43
Olay hakkında açıklama yapan CHP’li Meclis Üyesi Cemil Yüm, Karşıyaka Belediye eski Başkanı Cihan Türsen'in adını vererek, "Biz hala insanın başörtüsüyle, takkesiyle uğraşırsak, nasıl iktidara geleceğiz? Bir Roman genci Karşıyaka Belediye Meclisi'ne girmesini gururuna yediremeyip çamur atanlar var. Cihan Türsen ve onunla aynı zihniyette olan insanlar, CHP'ye zarar veriyoruz. İnşallah partimizi onun gibi insanlardan silmeyi başarırız. CHP'yi çok sevdiğim ve CHP'li olduğum için buradayım, Meclis'teyim. Romanları örgütlemek için çalışmaya devam edeceğim" demişti.

TÜRSEN: SEÇİM FIRSATÇISI!
Kendisine yöneltilen suçlama üzerine bir açıklama yapan Karşıyaka Eski Belediye Başkanı Cihan Türsen, “Bu kadar bayram molası yeter” diyerek şu ifadeleri kullandı:

1- Ana konu Türkiye ve CHP'dir. C.Y. Yüzlerce yanlıştan birisidir.


2- C.Y aslını inkar edip, dostları ile resimlerini bile silebilen bir seçim fırsatçısıdır. Arkadaşları ile iken, Takke-Sakal, CHP denince Traş-Kıravat.

3- Romanlar konusuna gelince. Yıllarını CHP ye verenler ve parti içi görev verilmeyen binlerce roman , 3 günde meclis üyesi olan C.Y. gibilere karşı, arkadaşımız, yoldaşımızdır. Lafı olamayanların, roman kardeşleri tahrikleri vızıltıdır.

4-Dindarlar yandaşımız, Dinci Yobazlar karşıtımız, Dini siyasete malzeme yapanlar düşmanımızdır.
5-Farklı görüşlerden CHP ye gelen, CHP destek verenler başımızın tacıdır. CHP de çeteleşenler ise siyasetçi değil fırsatçılardır, yolculardır.

6-C.Y ler değil, onları partiye kaydedenler, örgütü hiçe sayıp aday yapanlar, ve hala sessiz kalanlar meselemiz, kavgamızdır.

7- Haddini bilmeyenler muhatap dışıdır.

8-CHP bir avuç çıkar gruplarının işbirliği değil, tüm Cumhuriyetçi, Laik, Devrimci, Devletçi, Milliyetçi, Halkçı veeee Namussuzlar kadar ve daha da cesaretli namusluların partisidir.

9- Bu örnek bir son değil, KURTULUŞ yolunda bir başlangıçtır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum