Reklam

CHP'li Çelik'in 'aşı' iddiasına AKP'den açıklama!

CHP PM Üyesi Çelik, sosyal medya hesabından ortaya flaş bir iddia ortaya attı. Çelik, AK Parti İl Başkanı Sürekli'nin Tepecik Hastanesi’nde aşı olduğunu öne sürdü, " Bu haber doğru mu sayın il başkanı? Eğer doğruysa sormak isterim sağlık çalışanı mısınız, 65 yaş üstü müsünüz? Yoksa siz de sırasını beklemeyen torpillilerden misiniz?” dedi. AK Parti İzmir İl Başkanlığı'ndan iddiayla ilgili açıklama geldi.

CHP'li Çelik'in 'aşı' iddiasına AKP'den açıklama!
16 Ocak 2021 - 21:06
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Devrim Barış Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada flaş bir iddiayı gündeme getirdi.
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve bazı il yöneticilerinin Tepecik Hastanesi’nde aşı olduğunu öne süren CHP’li Çelik, “AKP İzmir İl başkanı ve bir grup yöneticinin Tepecik Hastanesinde aşı oldukları söyleniyor. Bu haber doğru mu sayın il başkanı? Eğer doğruysa sormak isterim sağlık çalışanı mısınız, 65 yaş üstü müsünüz? Yoksa siz de sırasını beklemeyen torpillilerden misiniz?” dedi.
 
AK PARTİ'DEN YANIT
 
AK Parti İzmir İl Başkanlığı, sosyal medya hesabından CHP'Li Çelik'in iddiası üzerine açıklamada bulundu. Açıklamada, " -Bazı CHP mensupları; İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli ve il yöneticilerimizin aşı olup olmadıklarını merak etmekte; ayrıcalıklı olup olmadığını sorgulamaktadır. Bu sorulara yanıtımız şudur: 
 
İl Başkanımız Sayın Sürekli; kamuoyuna yaptığı bir açıklamasında, İzmir’deki siyasi partilerin il başkanları ile birlikte aşı olmak istediğini bizzat ifade etmiş ve bir çağrıda bulunmuştur. İfadesinin ve çağrısının arkasındadır.
 
Yani; kendisi henüz aşı olmamıştır! İl Başkanımız; yeri ve zamanı geldiğinde İzmirlilere örnek olacak bu adımı il başkanları ile birlikte atmak arzusundadır. Kimsenin şüphesi olmasın ki; İl Sağlık Müdürlüğümüz; hiçbir zafiyete izin vermeksizin, aşılama planlamasını yapmıştır ve başarı ile uygulanmaktadır"

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum