Başkan Koç'tan hem sitem hem uyarı!

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç, bazı partililerin CHP’ye zarar verecek davranışlarda bulunduğunu belirterek, “Bilgisi olmadan fikri olanlar zarar vermeye devam etmek için çaba göstermesi kabul edilemez” dedi.

Başkan Koç'tan hem sitem hem uyarı!
03 Ağustos 2020 - 15:57

Son zamanlarda bazı partililerin, Cumhuriyet Halk Partisi’ne zarar verecek bir hareket ve paylaşımlarda bulunduğunu söyleyerek bir açıklama yaptı. Koç yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Zor günlerden geçtiğimiz süreçte, Partisinin üyesi olup ve partisinin iktidar yolunda yürüdüğü yolda yerel yönetimlerin başarısı ön planda tutulması gerekirken kişisel ihtirasların baskın çıkması gereksiz ve anlamsız. Bilgisi olmadan fikri olanlar zarar vermeye devam etmek için çaba göstermesi kabul edilemez. İllaki eleştiri yapacaksan sosyal medyalarda değil karşılıklı veya başka yollarla yapılabilir. Eleştiriyi karalamaya çevirmek kabul edilemez. Karalama yaparak başkasını başarısız göstermeye çalışılması sizleri büyütmez. Bu şekilde davrananlara bir sözüm var siz ülkeniz için iktidar değil kendiniz için iktidar olmak istiyorsunuz. İktidar yoluna girmiş bir Cumhuriyet Halk Partisi’ni kimse karıştırmaya kalkmasın partili dahi olsa disiplin yolu açılacaktır.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum