Reklam

Soylu'nun yayınına Fazıl Say'dan tepki

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk TV'de katıldığı canlı yayına ünlü piyanist Fazıl Say da tepkisini dile getirdi.

Soylu'nun yayınına Fazıl Say'dan tepki
25 Mayıs 2021 - 13:09

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarının hedefinde yer alan ve istifası istenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk TV'de Kübra Par'ın moderatörlüğünde hakkındaki iddialara yanıt vermek üzere canlı yayına çıktı.

SORULARA YANIT VERDİ
Peker'in kendisi hakkında ortaya attığı iddialara yönelik soruları cevaplaması beklenen Soylu, yaklaşık üç saat boyunca birçok konu hakkında konuştu.

Sosyal madyada Soylu'nun cevaplaması gereken soruları cevaplamadığına yönelik yüzlerce eleştiri paylaşımı yapılırken, gazeteciler de beklenen soruları soramadıkları gerekçesiyle tepki aldı.

''3 SAAT BOYUNCA KENDİNİ ÖVDÜ''
Soylu'ya ve karşısındaki gazetecilere tepki gösteren isimlerden biri de dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say oldu.

Say, sosyal medya hesabından dün geceki yayını eleştiren bir yazı paylaştı.

Fazıl Say, "Dünkü programdan arda kalan hislerim" notuyla yayımladığı mesajda şu ifadeleri, "Dün HT'deki programda Bakan Soylu, hiç kimseyi ilgilendirmeyen, sıkıcı, uzun cevaplar ve kendini övmecelerce 3 saat geçirdi. Hiçbir soruya cevap vermedi, hatta kaale bile almadı.. Güya.. Gazeteciler, akıl ile ve ters köşe vuruşlar ile, onun "başka konu anlatma" taktiğini bozmayı deneyemediler bile'' ifadelerini kullandı.

"BAKANI BİLMEM AMA BEN KENDİMİ YALNIZ HİSSEDİYORUM"
Say şöyle devam etti: "Bir noktada "Kendinizi yalnız hissediyor musunuz?" sorusu oldu, o an kendimi düşündüm, Bakanı bilemedim ama "ben hissediyorum" kardeşim; olan biteni seyreden 85 milyon insanın yalnızlıklarıdır, hatta çaresizliğidir...

Filler ve çimen çağı demek!!

Bir vatandaş olarak, üzülmemek elde değil."

301828-1242x1342.jpg


YORUMLAR

  • 0 Yorum