İzmir Valisi Köşger'den kritik açıklamalar! Vaka sayısındaki artış, Sokağa çıkma kısıtlaması...

İzmir’de Ağustos ayında vaka sayısında başlayan artış devam ediyor. İzmirlilere kurallara uyulması konusunda sık sık açıklamalarda bulunan Vali Yavuz Selim Köşger, “Şuan da hastanelerimizin doluluk oranında bir sıkıntı yok. ancak Vaka artış trendi devam ediyor” dedi.

İzmir Valisi Köşger'den kritik açıklamalar! Vaka sayısındaki artış, Sokağa çıkma kısıtlaması...
16 Eylül 2020 - 16:36 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 16:48

İzmir’de koronavirüs vaka sayısında artış sürüyor. Kentte günlük vaka sayının geçtiğimiz nisan ayında “pik” yapan rakamlarla aynı noktaya geldiği öne sürülüyor. 

ARTIŞ TRENDİ
İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, her türlü tedbirin alındığını ancak vatandaşların sosyal mesafe-hijyen ve maske kurallarına harfiyen uymasını isteyen Vali Köşger, “Vaka sayısındaki artış trendi devam ediyor. Hastanelerimizdeki doluluk oranında bir sıkıntı şuan için yok” dedi.

GÜNDEMİMİZDE YOK!
“İzmir’de hafta sonu sokağa çıkma yasağı yeniden gelebilir mi?” sorusuna Vali Köşger, “Şuanda böyle bir şey gündemimizde yok” dedi.  

AÇIKLAMA YAPMIŞTI
Vali Köşger, 8 Eylül’de yaptığı açıklamada, “4598 kişiye evinde tedavi uygulanmakta olup hastane doluluk oranı yüzde 52,3’tür. Yer ve ilaç sorunu yaşanmamaktadır” demişti.(GündemeBakış)


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum